tel. 81 463 60 65 | kom. 537 81 11 00 | Lublin ul.Gliniana 24 | Pon-Pt: 9.00-17.00 biuro@lapto.eu

Nasza oferta

Zapraszamy do zapoznania się z zakresem usług, jakie oferujemy naszym klientom. Doświadczenie, wiedza i pełen profesjonalizm sprawiają, że naprawa urządzenia przebiega szybko i bezproblemowo, a jakoś oferowanych przez nas usług zapewnia pełne zadowolenie i satysfakcję klienta. Naszą domeną jest szybka i skuteczna naprawa komputerów w Lublinie.

Naprawa komputerów stacjonarnych

W zakresie naszych usług mieści się kompleksowa naprawa komputerów stacjonarnych, obejmująca naprawy płyt głównych, wprowadzanie modernizacji, poprawę wydajności, instalacje oprogramowania czy walkę ze złośliwymi wirusami. Dzięki profesjonalnemu podejściu do każdego urządzenia, żaden problem nie jest dla nas nie do pokonania.

Czytaj więcej
naprawa komputerów lublin

Naprawa nawigacji GPS

Nawigacja GPS to urządzenie, dzięki któremu nasza podróż jest bezpieczniejsza, dlatego trzeba zadbać o to, by działała bez zarzutu. Nasz serwis stoi na straży bezproblemowego działania nawigacji wszelkich renomowanych marek, m.in. Becker, Garmin, GoClever, Lark, Manta, Navigon, NavRoad, TomTom, Sony, Trak, SmartGPS, Blaupunkt, Clarion.

Czytaj więcej
naprawa nawigacji lublin

Naprawa konsol PlayStation Xbox 360

YLOD Yellow Light of Dead, RSOD Red Screen of Death, RROD Red Ring of Death… zna to każdy gracz. Na szczęście nasz serwis specjalizuje się w naprawie nawet pozornie najtrudniejszych usterek konsol, niwelowaniem kłopotów z odczytywaniem płyt czy problemów z układem chłodzenia. Profesjonalne, wysokiej jakości narzędzia, jakich używamy pozwalają nam na przeprowadzenie najbardziej precyzyjnej naprawy.

Czytaj więcej
naprawa konsol lublin

Oferta dla firm

Specjalnie dla naszych klientów firmowych wprowadziliśmy do oferty usługę serwisu z dojazdem na terenie Lublina i okolic. Oferujemy rabaty na stałe usługi abonamentowe. Zachęcamy do kontaktu. Dodatkową korzyścią jest pogwarancyjny serwis ogólnopolski w trybie wysyłkowym.

Czytaj więcej
serwis z dojazdem do klienta

Twój sprzęt uległ awarii?  Wyślij go do nas

WYŚLIJ DO NAS URZĄDZENIE
Śledź nasz profil
1483483070_social-01  1483483053_social-16  naprawa komputerów instagram lublin
Przydatne linki

Serwis Lapto.eu

Lublin, ul. Gliniana 24

Serwis Czynny
Pon-Pt 9.00 - 17.00
Sobota Nieczynne

biuro@lapto.eu
81 463 60 65
537 81 11 00
Zadzwoń teraz!
Wyznacz trasę